Igołomska 34a, 31-998 Kraków
Pn - Pt 06:30-15:00
+48 664 267 887
biuro@rob-stal.pl
Adres:Igołomska 34a, 31-998 Kraków Biuro: Agata Kwatera
biuro@rob-stal.pl
Dział Księgowości
Główna Księgowa
Renata Bletek
renata@rob-stal.pl

Specjalista ds. Księgowości
Natalia Hyzy
natalia@rob-stal.pl

Specjalista ds. Księgowości
Oliwia Powrożnik
oliwia@rob-stal.pl

Specjalista ds. Księgowości
Kamila Wojnarowska
kamila@rob-stal.pl

Dział Transportu
Kierownik Transportu
Emanuela Oliwa
+48 791 205 548
emanuela@rob-stal.pl
Dział Produkcji
Dyrektor Produkcji i Magazynu
Sebastian Płaszewski
+48 605 443 425
sebastian@rob-stal.pl

Dział Handlowy
Dyrektor Handlowy
Patryk Kmiecik
+48 577 360 545
patryk@rob-stal.pl

Sprzedaż Detaliczna
Szymon Zietara
+48 664 267 887
szymon@rob-stal.pl
Sprzedaż Hurtowa
Marzena Kalisz
+48 724 743 103
marzena@rob-stal.pl

Robert Muszyński
robert@rob-stal.pl
Godziny otwarcia Poniedziałek - Piątek 6:30 - 15:00

    Napisz do nas

    Proszę wpisać imię.