Igołomska 34a, 31-998 Kraków
Pn - Pt 07:00-16:00
+48 577 360 545
biuro@rob-stal.pl
Adres:Igołomska 34a, 31-998 Kraków Biuro: Agata Kwatera
+48 605 537 505
biuro@rob-stal.pl
Główna Księgowa: Renata Bletek
renata@rob-stal.pl
Asystentka głównej księgowej: Natalia Hyzy
natalia@rob-stal.pl

Sandra Anioł
sandra@rob-stal.pl
Produkcja: Kierownik Produkcji i Magazynu Wewnętrznego
Szymon Zietara
+48 664 267 887
szymon@rob-stal.pl
Kierownik Transportu oraz Magazynu Zewnętrzenego
Emanuela Oliwa
+48 791 205 548
emanuela@rob-stal.pl
Przedstawiciel handlowy: Patryk Kmiecik
+48 577 360 545
patryk@rob-stal.pl
Sprzedaż hurtowa: Robert Muszyński
+48 601 511 436
robert@rob-stal.pl
Godziny otwarciaPoniedziałek - Piątek 7:00 - 16:00

Napisz do nas

Proszę wpisać imię.